Український Ерудит

Цікаві тести й вікторини для всієї України

Тести з української мови

   Запрошуємо пройти онлайн тести з української мови для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Цікаві питання з відповідями. Проводьте приємно, цікаво і з користю свій вільний час. Проходьте тести, з'ясуйте, як добре ви знаєте українську мову та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

   Перевіряйте свої знання відповідаючи на запитання тестів з української мови з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

   Тести з української мови будуть корисні як для простої перевірки знань й кращого вивчення рідної мови, так і для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. За структурою вони схожі на тести ЗНО з української мови й відповідають всім потрібним вимогам. На сайті "Український ерудит" також розміщені тести ЗНО з минулих років.  Для зручності, кожен тест ЗНО з української мови розділений на декілька частин по 10 -12 запитань, тому що не в кожного учня вистачає часу і терпіння пройти відразу всі кілька десятків завдань повного тесту ЗНО. Відповіді та кількість набраних балів показуються після проходження тесту. Всі запитання мають пояснення в яких описані теми й правила української мови за якими визначається правильна відповідь.

  • Тести з української мови. Пробне ЗНО 2018 року запитання 1-10
  • Тести з української мови. Пробне ЗНО 2018 року запитання 11-20
  • Тести українська мова. ЗНО 2017 року запитання 1-10
  • Тести українська мова. ЗНО 2017 року запитання 11-20 
  • Тести українська мова. ЗНО 2017 року запитання 21-30
  • Тести українська мова. ЗНО 2017 року запитання із додаткової сесії

   Якщо в даному розділі ви не знайшли потрібних тестів з української мови, тоді запропонуйте свої цікаві запитання. Створюйте авторські тести з мови. Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі українці. Станьте одним з авторів сайту!

   Для того щоб зв'язатись з нами - зайдіть у розділ "Контакти" і заповніть форму зворотного зв'язку.

Український ерудит

>> Всі запитання