Український Ерудит

Цікаві тести й вікторини для всієї України

Українська література

Творчість Ліни Костенко
Автор тесту Наталія Немировська

Григорій Сковорода - філософ, якого "не спіймав світ"
Автор тесту Наталія Немировська

Маруся Чурай - легендарна народна поетеса та співачка
Автор тесту Наталія Немировська

Тарас Шевченко. Біографія

Леся Українка. Біографія та творчість

ЗНО з української літератури 2018 року. Запитання 34-45.
ЗНО з української літератури 2017 року. Запитання 34-45.

   Запрошуємо пройти онлайн тести з української літератури для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Цікаві питання з відповідями. Проводьте приємно, цікаво і з користю свій вільний час. Проходьте тести, з'ясуйте, як добре ви знаєте українську літературу та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

   Перевіряйте свої знання відповідаючи на запитання тестів з української літератури з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

   Тести з української літератури будуть корисні як для простої перевірки своїх знань, так і для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. За структурою вони схожі на тести ЗНО з української мови і літератури й відповідають всім потрібним вимогам.

   На сайті "Український ерудит" також розміщені тести ЗНО за минулі роки. Для зручності, кожен тест ЗНО з української мови та літератури розділений на декілька частин по 10 -12 запитань, тому що не в кожного учня вистачає часу й терпіння пройти відразу всі кілька десятків завдань повного тесту ЗНО. Відповіді та кількість набраних балів показуються після проходження тесту. Всі запитання мають пояснення в яких описано чому та чи інша відповідь є правильною.

   Для зручного пошуку необхідного матеріалу всі тести з української літератури посортовані по навчальним темам цього предмету.

  • Маруся Чурай
  • Вікторина про Тараса Шевченка. Біографія;
  • Леся Українка. Біографія
  • ЗНО з української літератури 2018 року. Запитання 34-45.
  • ЗНО з української літератури 2017 року. Запитання 34-45.

   Якщо в даному розділі ви не знайшли потрібних тестів з української літератури, тоді запропонуйте свої цікаві запитання. Створюйте авторські тести з літератури. Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі українці. Станьте одним з авторів сайту!

   Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

>> Всі запитання