Тести

Перевірте свої знання, відповідаючи на завдання тестів.

Вікторини

Зіграйте у вікторини та дізнайтесь нове про Україну і світ.

Усі завдання

Усі тести й вікторини сайту на одній сторінці.

Вікторини з відповідями

Вікторини про Україну

Запрошуємо пройти онлайн вікторини про Україну для дітей, школярів, студентів, дорослих. Цікаві запитання з відповідями. Грайте вікторини, відповідайте на питання. Перевірте, як добре ви знаєте Україну та дізнайтесь нові цікаві факти про свою Батьківщину.

Вікторини з біології

Запрошуємо пройти онлайн вікторини з біології для дітей та дорослих, школярів та студентів. Цікаві запитання з відповідями. Грайте вікторини, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте біологію та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему

Вікторини про Тараса Шевченка

Запрошуємо пройти онлайн вікторини про Тараса Шевченка для дітей та дорослих, учнів та студентів. Цікаві запитання з відповідями. Проходьте вікторини, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте біографію і творчість Тараса Шевченка

Цікаві вікторини для дітей

Запрошуємо пройти онлайн цікаві вікторини для дітей з питаннями та відповідями. Проводьте з користю свій вільний час. Грайте вікторини, відповідайте на запитання та дізнавайтесь нове про все на світі.

Вікторини з міфології

Запрошуємо пройти онлайн вікторини з міфології для дітей та дорослих, школярів та студентів. Цікаві питаннями з відповідями. Грайте вікторини, відповідайте на запитання, з'ясуйте, як добре ви знаєте міфологію світу, та дізнавайтесь нові факти на цю тему.

Вікторини з музики

Запрошуємо пройти онлайн вікторини з музики для дітей та дорослих, школярів та студентів. Цікаві запитання з відповідями. Грайте вікторини, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте музику та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

Цікаві запитання з астрономії

Запрошуємо пройти онлайн вікторини з астрономії для дітей та дорослих, учнів та студентів. Цікаві запитання з відповідями. Проходьте вікторини, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте астрономію та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

Цікаві тести й вікторини для всієї України!

   Запрошуємо пройти онлайн цікаві вікторини для дітей, школярів, учнів, студентів, дорослих та всіх українських ерудитів. Проводьте приємно, цікаво і з користю свій вільний час. Грайте вікторини, відповідайте на запитання та дізнавайтесь нове про Україну і світ.

    Перевіряйте свої знання відповідаючи на цікаві питання теми "Вікторина з відповідями", які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

    Всі вікторини розміщені в окремих розділах певної тематики й розраховані для інтелектуалів різних вікових категорій - як для дорослих, так і для наймолодших відвідувачів сайту "Український Ерудит".

  • У "Вікторинах про Україну" знаходяться цікаві вікторини для дітей і дорослих про нашу Батьківщину. Чи добре ви знаєте свій рідний край? Перевірте це відповідаючи на різноманітні питання вікторин про Україну.
  • "Українська література" запропонує цікаві вікторини для школярів та студентів про відомих письменників і поетів. Як добре ви знаєте творчість класиків української літератури?
  • У "Вікторинах з біології" містяться пізнавальні вікторини для дорослих та дітей про живу природу що навколо нас. Дізнайтесь багато цікавих фактів із ботаніки та зоології про тварин і рослин.
  • У розділі "Географія" розміщені цікаві вікторини для дітей початкових класів, старшокласників, студентів та всіх хто полюбляє географію. Дізнайтесь багато нового про безліч цікавих місць на планеті.
  • "Всесвітня історія" запропонує вікторини для школярів та студентів по історії світу. Спробуйте дати відповідь на різноманітні запитання про стародавні країни та назвати видатних історичних діячів античності.
  • У розділі "Вікторина для дітей" знаходяться цікаві вікторини для дітей про казки та мультфільми. Їх буде цікаво пройти не тільки наймолодшим українцям, а й дорослим, адже всі колись були дітьми...
  • "Астрономія" запропонує цікаві вікторини для дорослих та старшокласників про сонце, місяць, зірки та інші космічні об'єкти, що знаходяться на відстані багатьох світлових років від нас.

    Вікторини на цій сторінці "Українського ерудиту" будуть корисні не тільки учням та студентам, а й вчителям, які шукають цікаві запитання для вікторини й тестів, щоб створювати власні інтелектуальні ігри для своїх вихованців. Коли навчальний матеріал подається як питання для школярів у формі популярних "Що? Де? Коли?" та "Брейн-ринг", то всі учні залюбки і з цікавістю засвоюють нові знання.

    Не знайшли теми яка вас цікавить? Тоді запропонуйте свої вікторини з відповідями! Створюйте авторські питання для цікавих вікторин на різноманітну тематику! Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі ерудити країни! Станьте одним з авторів сайту!

    Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит

Книга на мільйон

  • Bookclub UA