Тести

Перевірте свої знання, відповідаючи на завдання тестів.

Вікторини

Зіграйте у вікторини та дізнайтесь нове про Україну і світ.

Усі завдання

Усі тести й вікторини сайту на одній сторінці.

Цікаві вікторини з відповідями

  Запрошуємо пройти онлайн цікаві вікторини для дітей, школярів, учнів, студентів, дорослих та всіх українських ерудитів. Проводьте цікаво та з користю свій вільний час. Грайте вікторини, відповідайте на запитання та дізнавайтесь нове про Україну і світ.

  Перевіряйте свої знання відповідаючи на цікаві питання вікторин, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі. Якщо вам сподобається робота автора, або навпаки, виникнуть сумніви у правильності якоїсь відповіді, то свою думку ви можете висловити у коментарях. Також можете поширювати тести у соцмережах для своїх друзів та знайомих.

  Всі вікторини розміщені в окремих розділах певної тематики й розраховані для інтелектуалів різних вікових категорій - як для дорослих, так і для наймолодших відвідувачів сайту "Український Ерудит".

Вікторини України

  Вікторини про Україну для дітей та дорослих про нашу Батьківщину. Чи добре ви знаєте свій рідний край? Українців, які прославили нашу країну у світі... Події, що стали доленосними в історії нашої держави... Місця, де варто побувати кожному... Перевірте все це відповідаючи на різноманітні питання вікторин.

Вікторини для дітей

  Вікторини як для дітей дошкільного віку про казки та мультфільми, так і для дітей початкових та середніх класів із різних навчальних предметів. Відповідати на питання буде цікаво не тільки наймолодшим нашим ерудитам, а й дорослим, адже всі колись були дітьми...

Вікторини з музики

  У вікторинах з музики спробуйте дати правильні відповіді на питання про відомих співаків та композиторів, популярні обрядові та естрадні пісні, музичні інструменти та теорію музики.

Вікторини з міфології

  Бажаєте на кілька хвилин зануритись у світ міфологічних богів та відомих героїв? Зможете це зробити у вікторинах з міфології. З'ясуйте, чи добре ви знаєте легенди античного світу.

Вікторини з астрономії

  Вікторини з астрономії про сонце, місяць, зірки та інші космічні об'єкти, що знаходяться на відстані багатьох світлових років від нас. Спробуйте відповісти правильно.

  Вікторини на сторінках "Українського Ерудита" будуть корисні не тільки учням та студентам, а й вчителям, які шукають цікаві запитання для вікторини й тестів, щоб створювати власні інтелектуальні ігри для своїх вихованців. Коли навчальний матеріал подається як питання для школярів у формі популярних "Що? Де? Коли?" та "Брейн-ринг", то всі учні залюбки й з цікавістю засвоюють нові знання.

  Не знайшли теми яка вас цікавить? Тоді запропонуйте свої вікторини з відповідями! Створюйте авторські питання для цікавих вікторин на різноманітну тематику! Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі ерудити країни! Станьте одним з авторів сайту!

  Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит