Тести

Перевірте свої знання, відповідаючи на завдання тестів.

Вікторини

Зіграйте у вікторини та дізнайтесь нове про Україну і світ.

Усі завдання

Усі тести й вікторини сайту на одній сторінці.

Тести з відповідями

Тести з історії України

Запрошуємо пройти онлайн тести з історії України для школярів, студентів, учнів, дітей, дорослих. Цікаві питання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте історію України та дізнайтесь нові цікаві факти.

Тести з української мови та літератури

Запрошуємо пройти онлайн тести з української мови для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Тести від авторів сайту та тести ЗНО з української мови. Запитання з відповідями та поясненнями. Перевірте, як добре ви знаєте українську мову.

Тести з української літератури

Запрошуємо пройти онлайн тести з української літератури з відповідями для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Тести від авторів сайту та тести ЗНО з української літератури. Перевірте, як добре ви знаєте літературу та дізнайтесь нові факти на цю

Тести зі світової літератури

Запрошуємо пройти онлайн тести зі світової літератури з відповідями для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Перевірте, як добре ви знаєте світову літературу та дізнайтесь нові факти на цю тему.

Тести з біології

Запрошуємо пройти онлайн тести з біології для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Цікаві питання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте біологію та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

Тести зі всесвітньої історії

Запрошуємо пройти онлайн тести з всесвітньої історії для дітей та дорослих, учнів та студентів. Цікаві запитання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте історію та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

Тести з правознавства

Запрошуємо пройти онлайн тести з правознавства для студентів, школярів, учнів, дорослих. Цікаві запитання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на питання. Перевірте, як добре ви знаєте правознавство та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

Тести з географії

Запрошуємо пройти онлайн тести з географії для школярів, учнів, дітей та дорослих. Цікаві запитання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на питання, перевірте, як добре ви знаєте географію України і світу та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему

Тести з хімії

Запрошуємо пройти онлайн тести з хімії для учнів, студентів, школярів, дорослих. Цікаві запитання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте хімію та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

Цікаві тести й вікторини для всієї України!

   Запрошуємо пройти онлайн цікаві тести для школярів, студентів, учнів, дітей, дорослих та всіх українських ерудитів. Цікаві питання з відповідями. Тести від авторів сайту та тести ЗНО зі всіх навчальних предметів. Проводьте приємно, цікаво і з користю свій вільний час. Проходьте тести, відповідайте на запитання та дізнавайтесь нове про Україну і світ.

   Перевіряйте свої знання відповідаючи на цікаві тести з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

    Тести розміщені у різноманітних розділах певної тематики й розраховані для інтелектуалів різних вікових категорій - як для учнів і дорослих, так і для наймолодших відвідувачів сайту "Український ерудит".

  • "Тести з історії України" будуть корисними для школярів і студентів. Кожен тест включає запитання з певної теми історії нашої держави: від виникнення Київської Русі - до сучасності. Тести можна використовувати як для простої перевірки своїх знань, так і до підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Вони допоможуть вам краще скласти тести ЗНО з історії.
  • У розділі "Тести з української мови" розміщені тести для старшокласників, які готуються до зовнішнього незалежного оцінювання. Питання за формою і структурою схожі на тести ЗНО з української мови.
  • "Українська література" запропонує як цікаві тести для учнів про відомих українських письменників і поетів та їх творчість, так і запитання із тестів ЗНО по українській літературі.
  • У розділі "Тести з біології" знаходяться тематичні цікаві тести з відповідями по цьому предмету. Вони охоплюють всі навчальні теми: від найпростіших одноклітинних - до будови організму людини. Ці питання допоможуть школярам перевірити свої знання і краще скласти тести ЗНО з біології.
  • "Всесвітня історія" запропонує цікаві тести для школярів та студентів по історії світу. Спробуйте дати відповідь на різноманітні запитання про стародавні країни та назвати видатних історичних діячів давнини.
  • Питання у розділі "Правознавство" будуть корисні для майбутніх юристів. Цікаві тести для старшокласників з конституційного, адміністративного та сімейного права дозволять з'ясувати, чи добре ви знаєте ці теми.
  • У "Тестах з хімії" розміщені цікаві тести для студентів та школярів. Вони будуть корисними як для перевірки знань по цьому предмету, так і для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, допоможуть краще скласти тести ЗНО з хімії.
  • У розділі "Географія" знаходяться цікаві тести для дітей та дорослих з географії. Дізнайтесь багато нового про безліч цікавих місць на планеті.
  • "Астрономія" запропонує цікаві тести для дорослих та школярів про сонце, місяць, зірки та інші космічні об'єкти, що знаходяться на відстані багатьох світлових років від нас.

    Всі тести на цій сторінці "Українського ерудиту" будуть корисні не тільки учням та студентам, а й вчителям, які шукають питання для тестів, щоб створювати власні інтелектуальні ігри для своїх вихованців. Коли навчальний матеріал подається як цікаві тести з відповідями у формі популярних "Що? Де? Коли?" та "Брейн-ринг", то всі школярі залюбки і з цікавістю засвоюють нові знання.

    Не знайшли теми яка вас цікавить? Тоді запропонуйте свої запитання! Створюйте цікаві питання для тестів на різноманітну тематику! Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі ерудити країни! Станьте одним з авторів сайту!

    Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит

Книга на мільйон

  • Bookclub UA