Тести

Перевірте свої знання, відповідаючи на завдання тестів.

Вікторини

Зіграйте у вікторини та дізнайтесь нове про Україну і світ.

Усі завдання

Усі тести й вікторини сайту на одній сторінці.

Усі завдання

Тести з історії України

Запрошуємо пройти онлайн тести з історії України для школярів, студентів, учнів, дітей, дорослих. Цікаві питання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте історію України та дізнайтесь нові цікаві факти.

Вікторини про Україну

Запрошуємо пройти онлайн вікторини про Україну для дітей, школярів, студентів, дорослих. Цікаві запитання з відповідями. Грайте вікторини, відповідайте на питання. Перевірте, як добре ви знаєте Україну та дізнайтесь нові цікаві факти про свою Батьківщину.

Тести з української мови та літератури

Запрошуємо пройти онлайн тести з української мови для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Тести від авторів сайту та тести ЗНО з української мови. Запитання з відповідями та поясненнями. Перевірте, як добре ви знаєте українську мову.

Тести з української літератури

Запрошуємо пройти онлайн тести з української літератури з відповідями для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Тести від авторів сайту та тести ЗНО з української літератури. Перевірте, як добре ви знаєте літературу та дізнайтесь нові факти на цю

Вікторини з біології

Запрошуємо пройти онлайн вікторини з біології для дітей та дорослих, школярів та студентів. Цікаві запитання з відповідями. Грайте вікторини, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте біологію та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему

Тести зі світової літератури

Запрошуємо пройти онлайн тести зі світової літератури з відповідями для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Перевірте, як добре ви знаєте світову літературу та дізнайтесь нові факти на цю тему.

Тести з біології

Запрошуємо пройти онлайн тести з біології для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Цікаві питання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте біологію та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

Вікторини про Тараса Шевченка

Запрошуємо пройти онлайн вікторини про Тараса Шевченка для дітей та дорослих, учнів та студентів. Цікаві запитання з відповідями. Проходьте вікторини, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте біографію і творчість Тараса Шевченка

Тести зі всесвітньої історії

Запрошуємо пройти онлайн тести з всесвітньої історії для дітей та дорослих, учнів та студентів. Цікаві запитання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте історію та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

Цікаві вікторини для дітей

Запрошуємо пройти онлайн цікаві вікторини для дітей з питаннями та відповідями. Проводьте з користю свій вільний час. Грайте вікторини, відповідайте на запитання та дізнавайтесь нове про все на світі.

Вікторини з міфології

Запрошуємо пройти онлайн вікторини з міфології для дітей та дорослих, школярів та студентів. Цікаві питаннями з відповідями. Грайте вікторини, відповідайте на запитання, з'ясуйте, як добре ви знаєте міфологію світу, та дізнавайтесь нові факти на цю тему.

Тести з правознавства

Запрошуємо пройти онлайн тести з правознавства для студентів, школярів, учнів, дорослих. Цікаві запитання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на питання. Перевірте, як добре ви знаєте правознавство та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

Тести з географії

Запрошуємо пройти онлайн тести з географії для школярів, учнів, дітей та дорослих. Цікаві запитання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на питання, перевірте, як добре ви знаєте географію України і світу та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему

Тести з хімії

Запрошуємо пройти онлайн тести з хімії для учнів, студентів, школярів, дорослих. Цікаві запитання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте хімію та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

Вікторини з музики

Запрошуємо пройти онлайн вікторини з музики для дітей та дорослих, школярів та студентів. Цікаві запитання з відповідями. Грайте вікторини, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте музику та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

Цікаві запитання з астрономії

Запрошуємо пройти онлайн вікторини з астрономії для дітей та дорослих, учнів та студентів. Цікаві запитання з відповідями. Проходьте вікторини, відповідайте на запитання. Перевірте, як добре ви знаєте астрономію та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

Цікаві тести й вікторини для всієї України!

   Запрошуємо пройти онлайн цікаві запитання для дітей, школярів, учнів, студентів, дорослих та всіх українських ерудитів. Цікаві питання з відповідями. Тести й вікторини від авторів сайту та тести ЗНО зі всіх навчальних предметів. Проводьте приємно, цікаво і з користю свій вільний час. Грайте вікторини, проходьте тести, відповідайте на запитання та дізнавайтесь нове про Україну і світ.

   Перевіряйте свої знання відповідаючи на цікаві питання з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

    Тести й вікторини розміщені у різноманітних розділах певної тематики й розраховані для інтелектуалів різних вікових категорій - як для дорослих, так і для наймолодших відвідувачів сайту "Український ерудит".

 • "Тести з історії України" стануть у нагоді для школярів і студентів. Запитання в кожному тесті відносяться до певної теми з історії нашої держави: від виникнення Київської Русі - до сучасності.
 • У "Вікторинах про Україну" знаходяться цікаві запитання для дітей і дорослих про нашу Батьківщину. Чи добре ви знаєте свій рідний край? Перевірте це відповідаючи на питання вікторин.
 • "Тести з української мови" будуть корисними для старшокласників, які готуються до зовнішнього незалежного оцінювання. Питання в цьому розділі схожі на тести ЗНО з української мови.
 • "Українська література" запропонує як цікаві запитання для учнів про відомих українських письменників і поетів та їх творчість, так і запитання із тестів ЗНО по українській літературі.
 • У "Вікторинах з біології" розміщені цікаві питання з біології для дітей та дорослих про живу природу що нас оточує. Дізнайтесь багато цікавих фактів із ботаніки та зоології про тварин і рослин.
 • У розділі "Тести з біології" знаходяться тематичні запитання з відповідями по цьому предмету. Вони охоплюють всі навчальні теми: від найпростіших одноклітинних - до будови організму людини. Ці питання допоможуть школярам перевірити свої знання і краще скласти тести ЗНО з біології.
 • "Всесвітня історія" запропонує цікаві питання для учнів по історії світу. Спробуйте дати відповідь на різноманітні запитання про стародавні країни та назвати видатних історичних постатей.
 • У "Вікторинах для дітей" знаходяться цікаві запитання для дітей про казки та мультфільми. Їх буде цікаво пройти не тільки наймолодшим нашим ерудитам, а й дорослим, адже всі колись були дітьми...
 • "Тести з правознавства" стануть у нагоді для майбутніх юристів. Питання для старшокласників з конституційного, адміністративного та сімейного права дозволять з'ясувати, чи добре ви знаєте ці теми.
 • У "Тестах з хімії" розміщені запитання для учнів старшого шкільного віку. Вони будуть корисними як для перевірки знань по цьому предмету, так і для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, допоможуть краще скласти тести ЗНО з хімії.
 • "Тести з географії" містять цікаві питання з географії для дітей школярів, студентів та всіх хто полюбляє цей предмет. Дізнайтесь багато нового про безліч цікавих місць на планеті.
 • "Астрономія" запропонує цікаві запитання для дітей і дорослих про сонце, місяць, зірки та інші космічні об'єкти, що знаходяться на відстані багатьох світлових років від нас.

    Всі запитання на цій сторінці "Українського ерудиту" будуть корисні не тільки учням та студентам, а й вчителям, які шукають цікаві запитання для вікторин і тестів, щоб створювати власні інтелектуальні ігри для своїх вихованців. Коли навчальний матеріал подається як питання і відповіді у формі популярних "Що? Де? Коли?" та "Брейн-ринг", то всі школярі залюбки і з цікавістю засвоюють нові знання.

    Не знайшли теми яка вас цікавить? Тоді запропонуйте свої запитання з відповідями! Створюйте цікаві авторські питання на різноманітну тематику! Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі ерудити країни! Станьте одним з авторів сайту!

    Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит

Книга на мільйон

 • Bookclub UA