Проходжень 5

Автор тесту
Ольга Осадча
avtor

   Запрошуємо пройти онлайн тест  " Антична  література. Вергілій "Енеїда" ". Запитання створені за "Енеїдою" Вергілія. Спробуйте дати правильні відповіді на всі питання та перевірте, чи уважно ви читали цей твір. Результати й кількість набраних балів зможете дізнатись після проходження тесту. Успіхів!

   Щоб мати можливість зберегти свій результат й порівняти його з оцінками інших відвідувачів сайту, вам потрібно авторизуватись.

Додайте коментар

Антична література. Гомер "Одіссея"

Антична література. Вергілій "Енеїда"

Антична література. Гомер "Іліада"

Брати Грімм "Пані Метелиця". 5 клас

Народна казка у світовій літературі. 5 клас

Фольклорна казка. 5 клас

   Запрошуємо пройти онлайн тести зі світової літератури для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Цікаві питання з відповідями. Проводьте приємно, цікаво і з користю свій вільний час. Проходьте тести, з'ясуйте, як добре ви знаєте літературу та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

   Перевіряйте свої знання, відповідаючи на запитання тестів по світовій літературі з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

   Кожен тест містить завдання з певної теми предмета. Якщо вам сподобалась робота автора, або навпаки, виникли сумніви у правильності якоїсь відповіді, то свою думку ви можете висловити у коментарях до кожного тесту. Також можете поширити тести з світової літератури у соцмережі для своїх друзів та знайомих.

   Якщо в даному розділі ви не знайшли потрібних тестів з літератури, тоді запропонуйте свої цікаві запитання. Створюйте авторські тести зі світової літератури. Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі українці. Станьте одним з авторів сайту!

   Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит

>> Всі завдання >> Тести зі світової літератури