Проходжень 70

Автор вікторини
Дарія Львівська
Екскурсії у Львові
avtor
  Шановні гості сайту, запрошуємо вас на кілька хвилин зануритись у атмосферу славетного міста Лева. Зіграйте у фотовікторину, погляньте на визначні памятки і різні цікавинки Львова та спробуйте дати правильні відповіді на всі питання. Успіхів!
 Після проходження вікторини відкладіть свої справи і сплануйте реальну подорож у Львів!

   Щоб мати можливість зберегти свій результат й порівняти його з оцінками інших відвідувачів сайту, вам потрібно авторизуватись.

Додайте коментар

А це ви бачили у Львові? Фотовікторина про місто Лева

Вікторина для дітей про казки

Вікторина для дітей про пісні

Олімпійські чемпіони України. Олімпіади 2008 р. - 2018 р.

Цікаві запитання про Україну. 1

Цікаві запитання про Україну. 2

Цікаві запитання про Україну. Відомі українці

Цікаві запитання про Україну. Видатні українці

Цікаві факти про Україну. Географія України

   Україна... Це наша Батьківщина, наша рідна земля, на якій ми народились і живемо. Та чи добре ви знаєте свій рідний край?

   Запрошуємо пройти онлайн вікторини про Україну для дітей та дорослих, школярів та студентів. Цікаві питання з відповідями. Проводьте приємно, цікаво і з користю свій вільний час. Грайте вікторини, відповідайте на запитання, з'ясуйте, як добре ви знаєте тему "Вікторина Україна", та дізнайтесь нові цікаві факти про свою Батьківщину.

   Перевіряйте свої знання відповідаючи на запитання про Україну з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

   Питання в кожній вікторині об'єднані певною темою і розраховані для інтелектуалів різних вікових категорій - як для учнів початкових класів, так і для старшокласників та дорослих відвідувачів сайту "Український ерудит".

   Всі вікторини будуть корисні не тільки учням та студентам, а й вчителям, які шукають питання про Україну для вікторини, щоб створювати власні цікаві інтелектуальні ігри для своїх вихованців.

   Якщо в даному розділі ви не знайшли того, що хотіли, тоді запропонуйте свої цікаві запитання для вікторини про Україну. Створюйте авторські цікаві питання з відповідями. Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі українці. Станьте одним з авторів сайту!

   Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит

>> Всі завдання >> Вікторини про Україну