Проходжень 333

Автор тесту
Наталія Немировська
Мовознавча скарбниця
avtor

Тестування з теми "Ліна Костенко"

   Шановні гості сайту, до вашої уваги тест на знання творчості Ліни Костенко - української письменниці та поетеси. В тесті 16 запитань. Два із них на відповідності , де за кожну відповідність нараховується 1 бал. Є два завдання з вибором кількох правильних віповідей, в яких нараховується по 3 бали, а решта з вибором однієї правильної відповіді. Зичу успіхів!

   Ліна Василівна Костенко - для багатьох приклад мужності, незламності. Вона є автором  геніального роману “Маруся Чурай”. Її поезії торкаються серця кожного українця. Поезії Ліни Василівні глибокі, повні ліризму і філософських роздумів. Якщо Ви досі не читали Ліни Костенко, то ви не знаєте України. Упустіть у своє життя, у свою душу  велику письменницю - і станете справжніми українцями!

Народ не вибирають.
І сам ти — тільки брунька у нього на гіллі.
Для нього і живуть, за нього і вмирають,
ох, не тому, що він — найкращий на землі!
© Ліна Костенко,"Циганська муза"

   Щоб мати можливість зберегти свій результат й порівняти його з оцінками інших відвідувачів сайту, вам потрібно авторизуватись.

Додайте коментар

Леся Українка - геніальна донька українського народу   Автор тесту Альона Кордонська

Леся Українка - геніальна донька українського народу-2   Автор тесту Альона Кордонська

Українська література в картинках-3   Автор тесту Наталія Немировська

І.Карпенко-Карий «Мартин Боруля»  Автор тесту Наталя Ільченко

Автора поезії чи добре знаєш ти?  Автор тесту Наталя Ільченко

Іван Багряний «Тигролови»  Автор тесту Наталя Ільченко

Українська література в картинках-2   Автор тесту Наталія Немировська

Українська література в малюнках   Автор тесту Наталія Немировська

Давня українська література   Автор тесту Наталія Немировська

Творчість Ліни Костенко   Автор тесту Наталія Немировська

Григорій Сковорода - філософ, якого "не спіймав світ"   Автор тесту Наталія Немировська

Маруся Чурай - легендарна народна поетеса та співачка   Автор тесту Наталія Немировська

Тарас Шевченко. Біографія

Леся Українка. Біографія та творчість

Підготовка до ЗНО. Українська література 1   Автор тесту Наталія Немировська

ЗНО з української літератури 2018 року. Запитання 34-45.
ЗНО з української літератури 2017 року. Запитання 34-45.

   Запрошуємо пройти онлайн тести з української літератури для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Цікаві питання з відповідями. Проводьте приємно, цікаво і з користю свій вільний час. Проходьте тести, з'ясуйте, як добре ви знаєте українську літературу та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

   Перевіряйте свої знання, відповідаючи на запитання тестів з української літератури з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

   Тести з української літератури будуть корисні як для простої перевірки своїх знань, так і для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. За структурою вони схожі на тести ЗНО з української мови й літератури й відповідають всім потрібним вимогам.

   На сайті "Український ерудит" також розміщені тести ЗНО за минулі роки. Кожен тест ЗНО з української мови та літератури розділений на декілька частин по 10 -12 запитань, тому що не в кожного учня вистачає часу й терпіння пройти відразу всі кілька десятків завдань повного тесту ЗНО. Відповіді та кількість набраних балів показуються після проходження тесту. До всіх завдань є пояснення відповідей.

   Творчий колектив сайту, до якого входять найкращі вчителі української мови й літератури, створює власні авторські тести з літератури. Кожен тест містить завдання з певної теми предмета. Якщо вам сподобалась робота автора, або навпаки, виникли сумніви у правильності якоїсь відповіді, то свою думку ви можете висловити у коментарях до кожного тесту. Також можете поширити тести по українській літературі у соцмережі для своїх друзів та знайомих.

   Якщо в даному розділі ви не знайшли потрібних тестів з української літератури, тоді запропонуйте свої цікаві запитання. Створюйте авторські тести з літератури. Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі українці. Станьте одним з авторів сайту!

   Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит

>> Всі завдання >> Тести з української літератури