Проходжень 34

Автор тесту
Ірина Рибчук
avtor
  Запрошуємо пройти тест "Податок на нерухомість". Спробуйте дати правильні відповіді на всі питання та перевірте, як добре ви знаєте цю тему. Результати й кількість набраних балів зможете дізнатись після проходження тесту. Успіхів!

   Щоб мати можливість зберегти свій результат й порівняти його з оцінками інших відвідувачів сайту, вам потрібно авторизуватись.

Додайте коментар

Правознавство. Адміністративне право

Правознавство. Конституційне право

Правознавство. Сімейне право

Податки. Що ви знаєте про них?

Податок на нерухомість

Податок з паркування

Спрощена система оподаткування

 

   Запрошуємо пройти онлайн тести з правознавства для студентів, школярів, учнів, дорослих. Цікаві питання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на запитання. З'ясуйте, як добре ви знаєте правознавство та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

   Перевіряйте свої знання відповідаючи на запитання тестів з правознавства з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

   Тести з правознавства будуть корисні як для простої перевірки й кращого вивчення навчального предмета, так і для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. За структурою вони схожі на тести ЗНО з права й відповідають всім потрібним вимогам.

   В кожному тесті розміщені запитання із певної теми правознавства.

   Якщо в даному розділі ви не знайшли потрібних тестів з правознавства онлайн, тоді запропонуйте свої цікаві запитання. Створюйте авторські тести з відповідями. Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі українці. Станьте одним з авторів сайту!

   Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український ерудит

>> Всі завдання >> Тести з правознавства