Проходжень 63

Автор тесту
Ірина Рибчук
avtor
  Запрошуємо пройти тест "Податки. Що ви знаєте про них?". Спробуйте дати правильні відповіді на всі питання та перевірте, як добре ви знаєте цю тему. Результати й кількість набраних балів зможете дізнатись після проходження тесту. Успіхів!

   Щоб мати можливість зберегти свій результат й порівняти його з оцінками інших відвідувачів сайту, вам потрібно авторизуватись.

Додайте коментар

Правознавство. Адміністративне право

Правознавство. Конституційне право

Правознавство. Сімейне право

Податки. Що ви знаєте про них?

Податок на нерухомість

Податок з паркування

Спрощена система оподаткування

 

   Запрошуємо пройти онлайн тести з правознавства для студентів, школярів, учнів, дорослих. Цікаві питання з відповідями. Проходьте тести, відповідайте на запитання. З'ясуйте, як добре ви знаєте правознавство та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

   Перевіряйте свої знання відповідаючи на запитання тестів з правознавства з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

   Тести з правознавства будуть корисні як для простої перевірки й кращого вивчення навчального предмета, так і для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. За структурою вони схожі на тести ЗНО з права й відповідають всім потрібним вимогам.

   В кожному тесті розміщені запитання із певної теми правознавства.

   Якщо в даному розділі ви не знайшли потрібних тестів з правознавства онлайн, тоді запропонуйте свої цікаві запитання. Створюйте авторські тести з відповідями. Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі українці. Станьте одним з авторів сайту!

   Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український ерудит

>> Всі завдання >> Тести з правознавства