Проходжень 315

Автор тесту
Наталія Немировська
Мовознавча скарбниця
avtor
Тест на знання творчості Григорія Сковороди.
   Шановні гості сайту, до вашої уваги тест на знання біографії та творчості українського філософа, поета та просвітителя Григорія Сковороди. Він міг стати ким завгодно. Вельможним, шанованим, багатим… Сковорода був інтелектуалом, котрий звик отримувати від життя лише найкраще. Тож він уклав угоду з самою долею… Умови такі: я тобі віддаю життя, а ти мені - найдорожче, що є у цьому житті - свободу!
   Бажаю успіхів!

   Щоб мати можливість зберегти свій результат й порівняти його з оцінками інших відвідувачів сайту, вам потрібно авторизуватись.

Додайте коментар

Леся Українка - геніальна донька українського народу   Автор тесту Альона Кордонська

Леся Українка - геніальна донька українського народу-2   Автор тесту Альона Кордонська

Українська література в картинках-3   Автор тесту Наталія Немировська

І.Карпенко-Карий «Мартин Боруля»  Автор тесту Наталя Ільченко

Автора поезії чи добре знаєш ти?  Автор тесту Наталя Ільченко

Іван Багряний «Тигролови»  Автор тесту Наталя Ільченко

Українська література в картинках-2   Автор тесту Наталія Немировська

Українська література в малюнках   Автор тесту Наталія Немировська

Давня українська література   Автор тесту Наталія Немировська

Творчість Ліни Костенко   Автор тесту Наталія Немировська

Григорій Сковорода - філософ, якого "не спіймав світ"   Автор тесту Наталія Немировська

Маруся Чурай - легендарна народна поетеса та співачка   Автор тесту Наталія Немировська

Тарас Шевченко. Біографія

Леся Українка. Біографія та творчість

Підготовка до ЗНО. Українська література 1   Автор тесту Наталія Немировська

ЗНО з української літератури 2018 року. Запитання 34-45.
ЗНО з української літератури 2017 року. Запитання 34-45.

   Запрошуємо пройти онлайн тести з української літератури для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Цікаві питання з відповідями. Проводьте приємно, цікаво і з користю свій вільний час. Проходьте тести, з'ясуйте, як добре ви знаєте українську літературу та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему.

   Перевіряйте свої знання, відповідаючи на запитання тестів з української літератури з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці "Автори запитань". І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

   Тести з української літератури будуть корисні як для простої перевірки своїх знань, так і для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. За структурою вони схожі на тести ЗНО з української мови й літератури й відповідають всім потрібним вимогам.

   На сайті "Український ерудит" також розміщені тести ЗНО за минулі роки. Кожен тест ЗНО з української мови та літератури розділений на декілька частин по 10 -12 запитань, тому що не в кожного учня вистачає часу й терпіння пройти відразу всі кілька десятків завдань повного тесту ЗНО. Відповіді та кількість набраних балів показуються після проходження тесту. До всіх завдань є пояснення відповідей.

   Творчий колектив сайту, до якого входять найкращі вчителі української мови й літератури, створює власні авторські тести з літератури. Кожен тест містить завдання з певної теми предмета. Якщо вам сподобалась робота автора, або навпаки, виникли сумніви у правильності якоїсь відповіді, то свою думку ви можете висловити у коментарях до кожного тесту. Також можете поширити тести по українській літературі у соцмережі для своїх друзів та знайомих.

   Якщо в даному розділі ви не знайшли потрібних тестів з української літератури, тоді запропонуйте свої цікаві запитання. Створюйте авторські тести з літератури. Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі українці. Станьте одним з авторів сайту!

   Для того, щоб зв'язатись з нами, зайдіть у розділ "Контакти" й заповніть форму зворотнього зв'язку.

Український Ерудит

>> Всі завдання >> Тести з української літератури