Політика конфіденційності та захисту інформації

Залишаючи дані на сайті, ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності та захисту інформації.

Збір інформації

Сайт erudyt.org.ua (далі Сайт) та інші сторони можуть розміщувати і зчитувати файли cookie в браузерах користувачів або використовувати веб-маяки, щоб збирати інформацію про показ рекламних оголошень на сайті. Ці дані можуть використовуватися будь-яким ресурсом, додатком або іншим сайтом внаслідок користування рекламними службами від Google. Детальніше про рекламну політику Google можна дізнатися за цим посиланням: Як Google використовує дані, коли ви користуєтеся сайтами чи додатками наших партнерів.

Отримання персональної інформації

Для авторизації на сайті користувачі вносять деяку персональну інформацію. Для перевірки наданих даних, erudyt.org.ua залишає за собою право вимагати докази ідентичності в онлайн або оффлайн режимах.

Використання персональної інформації

Сайт «Світ Мистецтва» використовує особисту інформацію користувача в інтересах самого користувача для швидкого і зручного проглядання вмісту сайту.
захист даних

Сайт НЕ передає Google дані, які:

  • можна використовувати або визначити як ідентифікаційну інформацію; або
  • назавжди ідентифікують певний пристрій (наприклад унікальний ідентифікатор мобільного телефону, якщо його неможливо скинути).

Сайт не може передати або розкрити інформацію, надану Користувачем при реєстрації і використанні функцій сайту. Особиста інформація може бути розкрита у випадках, описаних законодавством, або коли адміністрація визнає подібні дії необхідними для дотримання юридичної процедури, судового розпорядження або легального процесу необхідного для роботи користувача з сайтом. В інших випадках, ні при яких умовах інформація, яку Користувач передає сайту, не буде розкрита третім особам.

Посилання

На сайті можуть міститися посилання на інші сайти. Erudyt.org.ua не несе відповідальності за якість, зміст і політику безпеки цих сайтів. Ця заява про конфіденційність відноситься тільки до інформації, розміщеної безпосередньо на erudyt.org.ua.

Безпека

Сайт забезпечує збереження облікового запису користувача від несанкціонованого доступу. Ніхто інший не зможе дізнатися інформацію внесену в базу даних.

Повідомлення про зміни

“Світ мистецтва” залишає за собою право вносити зміни в Політику конфіденційності без попереднього повідомлення всіх користувачів. Нововведення набирають чинності з моменту їх опублікування. Користувачі можуть відслідковувати зміни в Політиці конфіденційності самостійно.